TP02104A-4K
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TP02104A-4K
Category : Optoelectronics Touch Screen Overlays
Product Status : Active
Package : Box
Series : TP02
Diagonal Screen Size : 10.4" (264.16mm)
Mfr : NKK Switches
Height : 0.08" (2.10mm)
Width : 6.39" (162.40mm)
Length : 8.46" (215.00mm)
Interface : -
Type : Resistive
Base Product Number : TP02104
Description : TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Contact Now
Resistive Touch Screen Overlay 10.4" (264.16mm)