TP01106W-4KB
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
TP01106W-4KB
Category : Optoelectronics Touch Screen Overlays
Product Status : Obsolete
Package : Box
Series : TP01
Diagonal Screen Size : 10.6" (269.24mm)
Mfr : NKK Switches
Height : 5.56" (141.30mm)
Width : 0.08" (2.10mm)
Length : 9.19" (233.40mm)
Interface : 4-Wire
Type : Resistive
Base Product Number : TP01106
Description : TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Contact Now
Resistive Touch Screen Overlay 10.6" (269.24mm) 4-Wire