FTAS00-57AS4
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
FTAS00-57AS4
Category : Optoelectronics Touch Screen Overlays
Product Status : Active
Package : Bulk
Series : FT
Diagonal Screen Size : 5.7" (144.78mm)
Mfr : NKK Switches
Height : 3.61" (91.60mm)
Width : 0.06" (1.40mm)
Length : 4.76" (121.00mm)
Interface : 4-Wire
Type : Resistive
Base Product Number : FTAS00
Description : TOUCH SCREEN RESISTIVE 5.7"
Contact Now
Resistive Touch Screen Overlay 5.7" (144.78mm) 4-Wire